OR Poznań – Spotkania II/III 2015

W dniu 9 lutego 2015 r. w klubo-kawiarni "Sami Swoi" na Starym Rynku w Poznaniu odbyło się spotkanie członków Stowarzyszenia z przedstawicielem firmy Convatec, która zapoznała nas z nowym produktem tej firmy oraz środkami pielęgnacyjnymi.

Następnie po dyskusji nad nowym projektem i uwagami przeszliśmy do innego tematu, bowiem w naszym gronie jest przedstawiciel sybiraków, który prowadzi Stowarzyszenie Sybiraków w Poznaniu. Ponieważ spotkaliśmy się w przeddzień rocznicy pierwszej wywózki Polaków na Sybir, kolega podzielił się z nami swoimi wspomnieniami i makabrycznymi doświadczeniami. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.

W dniu 12 marca 2015 r. odbyło się kolejne kwartalne zebranie członków w sali seminaryjne Kliniki A.M. Zaprosiliśmy na nie panią Urszulę Sobczak, doświadczoną pielęgniarkę stomijną, która przedstawiła nam temat "powikłania Stomii".

Alina Matysiak, która została zaproszona na galę wręczenia nagrody św. Kamila przekazała nam relację z tego spotkania. Członkowie zostali zapoznani ze sprawozdaniem merytorycznym i finansowym za ubiegły rok oraz planami na bieżący.

Alicja Smolarkiewicz

Dodaj komentarz