OR Tarnów – Tydzień Godności Osób ze Stomią

O/R Tarnów – obchody Tygodnia Godności Osób ze Stomią 1-7 2023 r. i spotkanie stomijne w dniu 9 XI 2023 r.

Dnia 5 października 2023 r. odbyło się uroczyste spotkanie członków naszego Oddziału oraz innych stomików zaproszonych przez Firmę POFAM Poznań. Spotkanie odbyło się w siedzibie Sklepu Medycznego POFAM w Tarnowie, która była sponsorem.

Zaproszone pielęgniarki stomijne szpitala św. Łukasza w Tarnowie w sposób fachowy udzielały wszelkich porad i chętnie dzieliły się swoim doświadczeniem zdobytym na Oddziale Szpitala opiekując się pacjentami po wyłonionej stomii.

Stomicy naszego Oddziału także jako doświadczeni „fachowcy” i znawcy stomii w sposób profesjonalny uczestniczyli w dyskusji, tak że było bardzo ciekawie.

Został także przedstawiony dalszy program spotkań i obchodów Tygodnia Godności Osób ze Stomią trwający do 7 X 2023 r.

Dnia 9 listopada 2023 r. odbyło się w naszej siedzibie comiesięczne spotkanie członków O/R Tarnów. Głównym tematem tego spotkania było omówienie wykładów prof. Tomasza Banasiewicza ambasadora Tygodnia Godności Osób ze Stomią w roku 2023 i naszego Prezesa POLILKO Andrzeja Piwowarskiego, ponieważ część naszych stomików nie miała możliwości uczestnictwa w webinariach w dniach 1-7 X 2023 r.

Jednocześnie przy słodkim poczęstunku sponsorowanym przez Cukiernię Domową Pani Anny Derlaga w Tarnowie zaplanowaliśmy już spotkanie mikołajkowo-świąteczne, które odbędzie się w dniu 7 grudnia 2023 r. w kawiarni „TATRZAŃSKA” w Tarnowie przy ul. Krakowskiej.

Zapraszamy

Prezes O/R Tarnów
Danuta Sajdak

Dodaj komentarz