Maria Sanecka (2026)

Rodzina stomijna pozostaje w głębokim smutku. Zmarła nasza koleżanka Maria Sanecka, która przez wiele lat była prezesem Oddziału Regionalnego POL-ILKO w Rzeszowie. Zawsze radosna, pogodna i uśmiechnięta. Pełna życia, wigoru i zapału do pracy społecznej. Pogrzeb odbędzie się w dniu 23 czerwca o godzinie 14.00 w Lesku. Rodzinie i Najbliższym składamy szczere kondolencje.

Przyjaciele z POL-ILKO