OR Poznań – spotkanie świąteczno-informacyjne 2022

W Poznańskim Oddziale Polskiego Towarzystwa Stomijnego POL-ILKO w dniu 9 grudnia 2022 r. odbyło się spotkanie członków Stowarzyszenia. Było to spotkanie świąteczno-informacyjne. Prezes Oddziału Zdzisław przekazał wszelkie informacje bieżące co do refundacji sprzętu stomijnego, i nie tylko, oraz ustalenia co do spotkań na rok 2023 w Poznaniu, jak i wieści z Zarządu Głównego POL-ILKO (w 2023 r. spotkania poznańskie: 10 marca, 9 czerwca, 8 września, 8 grudnia).

To spotkanie świąteczne dzięki sponsorowaniu przez firmę Welland odbyło się przy kawie, herbacie i ciastach, a że to szczególny czas, to ciasta piernikowe. Na spotkaniu był obecny przedstawiciel firmy Welland, pan mgr Wiesław Kalupa - pielęgniarz stomijny, który przedstawił firmę Welland od sprzętu stomijnego, a szczególnie zapoznał z nowościami sprzętu stomijnego tej firmy. W spotkaniu brała udział pani Klaudia Góralska z Warszawy, inżynier żywienia człowieka i oceny żywności, dietetyk. Rozmowy dotyczyły żywienia nie tylko ludzi ze stomią. Spotkanie trwało dłużej niż te, które są dla członków POL-ILKO 4 x w roku, bo w miłej, przyjacielskiej i świątecznej atmosferze chętniej dłużej się pobyło razem.

Spotkania odbywają się w siedzibie Amazonek Poznańskich, dzięki ich uprzejmości, za co bardzo dziękujemy. Mamy nadzieje, że gdy Klinika Poznańska przy ul Przybyszewskiego wybuduje już nowy budynek, znajdzie się wtenczas miejsce dla stomików, jak to bywało przed laty od powstania Stowarzyszenia.

OR Poznań - Życzenia świąteczne

Przekazujemy życzenia Świąteczno-Noworoczne: zdrowia i każdego dnia uśmiechu dla wszystkich Członków Polskiego Towarzystwa Stomijnego POL-ILKO i ich rodzin oraz dla Zarządu GŁ POL-ILKO, dla Oddziałów Regionalnych w Polsce i sympatyków od Zarządu Poznańskiego Oddziału i członków tego Oddziału.

Alina Matysiak

OR Poznań - spotkanie świąteczno-informacyjne
OR Poznań - spotkanie świąteczno-informacyjne
OR Poznań - spotkanie świąteczno-informacyjne

Dodaj komentarz