Wirtualna konferencja ConvaTec

Konferencja ConvaTec

2 października 2021 r. obchodzimy Światowy Dzień Stomika, którego motto to „Ostomates' Rights are Human Rights - anytime and anywhere” i z tej okazji ConvaTec organizuje Wirtualną Konferencję dla osób ze stomią, która odbędzie się dzień wcześniej, 1 października. Jest to inicjatywa globalnego ConvaTecu, dlatego wykłady będą prowadzone w języku angielskim, ale po raz pierwszy w historii będzie dostępne tłumaczenie na język polski w czasie rzeczywistym.

Spotkanie odbędzie się na platformie zoom.

Temat konferencji nawiązuje do hasła przygotowanego przez European Ostomy Association i brzmi „To jest teraz moje życie ze stomią: Przewodnik po prawach pacjenta".

Opis wydarzenia:

Znając prawa pacjenta i korzystając z nich – możesz zmienić swoją sytuacje i obrócić ją w coś pozytywnego, nawet gdy czujesz się przygnębiony/a z powodu posiadania stomii. Pomyśl: „To jest teraz MOJE życie. Mam prawo do bycia sobą”.

Poznaj lokalne i międzynarodowe źródła wsparcia dla osób ze stomią, zrozum swoje prawa jako pacjenta i poczuj się upoważniony/a do korzystania z tych praw.

Wykładowcy:
- Faizel Jacobs (RPA), Przewodnicząca, Południowoafrykańskie Stowarzyszenie Stomików
- Jon Thorkelsson (Islandia), Prezydent, Europejskie Stowarzyszenie Stomijne

Oto link do bezpośredniej rejestracji: https://cvent.me/yqaywr
A to jest link do wydarzenia na facebooku: https://fb.me/e/1M2xn0cuw

Dodaj komentarz