Walne Zgromadzenie Delegatów POL-ILKO

W dniu 8 września 2021 r. w Warszawie odbyło się walne zgromadzenie sprawozdawczo-wyborcze delegatów POL-ILKO. Z powodu pandemii w ubiegłym roku nie mogliśmy się spotkać i już samo spotkanie po 2 latach przyniosło wiele emocji i radości.

Na początku mieliśmy możliwość wysłuchania i zobaczenia najnowszej oferty firmy Dansac, której przedstawicielem w Polsce jest obecnie firma Paul Hartmann Polska. Wszelkie nowości sprzętowe zaprezentował  Pan Maciej Ułanowicz. Pragniemy również podziękować za pomoc w organizacji spotkania dla firmy Pofam-Pozań. Słowa podziękowania należą też oczywiście koleżance Dorocie Kaniewskiej, która czuwała nad całością spraw organizacyjnych, jak zwykle z racji miejsca spotkań nam szczególnie przyjaznego i udostępnianego – Centrum Aktywności Międzypokoleniowej Nowolipie.

Następnie przeszliśmy już do realizacji programu walnego zgromadzenia. Po zatwierdzeniu wszelkich sprawozdań z działalności za poprzedni rok oraz całą, przedłużoną kadencję 2016 – 2021 nastąpiła najważniejsza część czyli wybory nowych władz stowarzyszenia. Wszystko przebiegło w miarę szybko oraz sprawnie i poznaliśmy nowe składy osobowe najważniejszych organów stowarzyszenia na kolejną czteroletnią kadencję.

Prezydium Zarządu Głównego POL-ILKO:
Andrzej Piwowarski – prezes
Dorota Kaniewska – wiceprezes
Violetta Kiełpińska – sekretarz generalny
Danuta Sajdak – skarbnik
Krzysztof Kozera – członek

Główna Komisja Rewizyjna:
Stanisław Bogdan – przewodniczący
Irena Walczuk – sekretarz
Grzegorz Rozalski - członek

Sąd Koleżeński:
Jolanta Matalewska
Zofia Skrok
Waldemar Maniak
Jan Łosiakowski

Dodaj komentarz