OR Słupsk

W dniu 14.12.2022 r. mieliśmy spotkanie opłatkowe, które odbyło się dzięki sponsorowaniu przez firmę Hartmann. Pięknie i elegancko, wigilijne potrawy serdeczne życzenia, wspaniała atmosfera. A na koniec okazało się że Słupscy stomicy to najgrzeczniejsi stomicy w okolicy, z tego tytułu przybył do nas św. Mikołaj z prezentami. Radości nie było końca.

19 listopada 2022 r. dr Sebastian Zdończyk psycholog, psychoonkolog, psychotraumatolog, seksuolog zorganizował dla Słupskich Stomików Warsztaty Świadomości Onkologicznej, ze znakomitymi specjalistami z dziedziny psychologii oraz pielęgniarką żywieniową w Słupsku.

W warsztatach uczestniczyli Słupscy Stomicy Pol-ilko wraz z Słupskimi Amazonkami.

Wzięliśmy udział w szkoleniu wolontariatu i otrzymaliśmy wspaniałe certyfikaty.

Polskie Towarzystwo Stomijne POL-ILKO OR Słupsk miało okazję gościć u siebie wspaniałego człowieka, Konrada Mężyńskiego, który jest trenerem mentalnym holistycznego podejścia do życia i zdrowia. Ciekawy wykład jak również nowe doświadczenie dla naszych stomików, które pozwoliło spojrzeć z innej strony na temat zdrowego życia i pozytywnego podejścia do choroby, akceptacji swojego ciała, jak również życia ze stomią.