OR Szczecin

Nasi szczecińscy stomicy nie przegapili karnawału. W sporym gronie wybraliśmy się do lokalu o  wdzięcznej nazwie "Uśmiech". Przy muzyce na żywo i suto zastawionych stołach spędziliśmy czas w niezwykle radosnej i beztroskiej atmosferze.

Wszystkich chętnych potrzebujących naszego wsparcia i towarzystwa zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Jana Pawła 42 w Szczecinie w każdy wtorek od godziny 11.00 do 13.00.

9 stycznia 2024 r. mieliśmy zaszczyt świętować jubileusz 90-lecia najstarszego naszego stomika Stefana. Stefan to świetny kolega, zawsze uśmiechnięty i niezwykle życzliwy, a młodzieńczej energii można Jemu tylko pozazdrościć. Jesteśmy wdzięczni, że jest częścią naszego grona.

Wznieśliśmy toast za zdrowie jubilata i złożyliśmy życzenia.

Dziś najstarszy, jaki kiedykolwiek był i najmłodszy jaki kiedykolwiek będzie.

Rok 2023 był dla stomików szczecińskich szczególnie trudny. Odeszła nasza wieloletnia prezes Jola i dwóch naszych członków, Jasiu i Marek.

Spotkaliśmy się w naszej siedzibie na noworocznej imprezie z nowymi nadziejami. Nowy Rok przywitaliśmy w radosnej, pełnej optymizmu atmosferze, a szampańskie humory dopisywały nam do białego rana.

Życzymy wszystkim dobrych dni w 2024 r.

Zapraszamy do naszej siedziby nowych stomików w każdy wtorek miesiąca od godz. 11.00 do 13.00.

Członkowie naszego stowarzyszenia 12 grudnia 2023 r. wzięli udział w spotkaniu opłatkowym. Przy wigilijnym stole dzieliliśmy się opłatkiem składając sobie życzenia, śpiewaliśmy kolędy i odwiedził nas też Mikołaj.

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku.

Prezes OR POL-ILKO w Szczecinie Jolanta Matalewska zaprosiła wszystkich stomików i ich rodziny ze Szczecina i Gorzowa do uczestniczenia we wspaniałym i interesującym wydarzeniu Tygodnia Godności Osób ze Stomią i na webinary z wybitnymi specjalistami w dniach 1-7 października 2022 r. Spotkanie stomików odbyło się w kawiarni cafe 22 Radison. Zostało zorganizowane przez fundację Stomalife pod hasłem: „Pogaduchy przy kawie”.

W dniach 7 i 14 czerwca 2016 r. w siedzibie naszego stowarzyszenia POL-ILKO OR Szczecin przy ul. Jana Pawła II 42 odbyły się warsztaty z wolontariatu, zorganizowane w ramach projektu Zwyczajnie aktywni - Stomia nie ogranicza aktywności.

Warsztaty ze specjalistą ds. wolontariatu - podstawowe zasady wolontariatu, niezbędne przepisy, znajomość prawa i obowiązków wolontariusza.

W warsztatach uczestniczyła grupa 15 osób biorąca udział w projekcie.

Szczecin - Warsztaty z wolontriatu Szczecin - Warsztaty z wolontariatu Szczecin - Warsztaty z wolontariatu Szczecin - Warsztaty z wolontariatuSzczecin - Warsztaty z wolontriatu

W dniach 9 i 16 czerwca 2016 r. w siedzibie naszego stowarzyszenia POL-ILKO OR Szczecin przy  ul. Jana Pawła II 42 odbyły się warsztaty z doradcą zawodowym, zorganizowane w ramach projektu Zwyczajnie aktywni - Stomia nie ogranicza aktywności.

Warsztaty z doradcą zawodowym - możliwość wykorzystania własnej wiedzy i doświadczenia, korzystanie z nowych technik w dzisiejszych czasach.

W warsztatach uczestniczyła grupa 15 osób biorąca udział w projekcie.

Zwyczajnie aktywni - warsztaty z doradcą zawodowym Zwyczajnie aktywni - warsztaty z doradcą zawodowym Zwyczajnie aktywni - warsztaty z doradcą zawodowym Zwyczajnie aktywni - warsztaty z doradcą zawodowym Zwyczajnie aktywni - warsztaty z doradcą zawodowym

Siedziba: Al. Papieża Jana Pawła II 42; 70 - 415 Szczecin (wejście od ul. Śląskiej, 1 piętro).

Adres korespondencyjny: Ryszard Wiktorski, ul. J. H. Paska 4 m.15, 71-622 Szczecin, tel. 604201150, e-mail: szczecin@polilko.pl.

Informacje oddziału