OR Szczecin

Prezes OR POL-ILKO w Szczecinie Jolanta Matalewska zaprosiła wszystkich stomików i ich rodziny ze Szczecina i Gorzowa do uczestniczenia we wspaniałym i interesującym wydarzeniu Tygodnia Godności Osób ze Stomią i na webinary z wybitnymi specjalistami w dniach 1-7 października 2022 r. Spotkanie stomików odbyło się w kawiarni cafe 22 Radison. Zostało zorganizowane przez fundację Stomalife pod hasłem: „Pogaduchy przy kawie”.

W dniach 7 i 14 czerwca 2016 r. w siedzibie naszego stowarzyszenia POL-ILKO OR Szczecin przy ul. Jana Pawła II 42 odbyły się warsztaty z wolontariatu, zorganizowane w ramach projektu Zwyczajnie aktywni - Stomia nie ogranicza aktywności.

Warsztaty ze specjalistą ds. wolontariatu - podstawowe zasady wolontariatu, niezbędne przepisy, znajomość prawa i obowiązków wolontariusza.

W warsztatach uczestniczyła grupa 15 osób biorąca udział w projekcie.

Szczecin - Warsztaty z wolontriatu Szczecin - Warsztaty z wolontariatu Szczecin - Warsztaty z wolontariatu Szczecin - Warsztaty z wolontariatuSzczecin - Warsztaty z wolontriatu

W dniach 9 i 16 czerwca 2016 r. w siedzibie naszego stowarzyszenia POL-ILKO OR Szczecin przy  ul. Jana Pawła II 42 odbyły się warsztaty z doradcą zawodowym, zorganizowane w ramach projektu Zwyczajnie aktywni - Stomia nie ogranicza aktywności.

Warsztaty z doradcą zawodowym - możliwość wykorzystania własnej wiedzy i doświadczenia, korzystanie z nowych technik w dzisiejszych czasach.

W warsztatach uczestniczyła grupa 15 osób biorąca udział w projekcie.

Zwyczajnie aktywni - warsztaty z doradcą zawodowym Zwyczajnie aktywni - warsztaty z doradcą zawodowym Zwyczajnie aktywni - warsztaty z doradcą zawodowym Zwyczajnie aktywni - warsztaty z doradcą zawodowym Zwyczajnie aktywni - warsztaty z doradcą zawodowym

Siedziba: Al. Papieża Jana Pawła II 42; 70 - 415 Szczecin (wejście od ul. Śląskiej, 1 piętro).

Adres korespondencyjny: Jolanta Matalewska, ul. Chodkiewicza 1/15, 70-344 Szczecin, tel. 783 989 388, e-mail: szczecin@polilko.pl.

Informacje oddziału