OR Lublin – Spotkanie Opłatkowe 2022

Spotkanie Opłatkowe w Restauracji Victoria w dniu 6.12.2022 r.

W tym roku 6.12. o godz. 13.00 w Hotelu Victoria po trzech latach przerwy spowodowanej pandemią odbyło się dawno oczekiwane tradycyjne spotkanie wigilijne. Spotkanie było sfinansowane z własnych składek oraz dotacji firm: Convatec i Medicus. Uczestniczyło w nim 25 członków Oddziału, ich najbliżsi i zaproszeni goście.

Spotkanie rozpoczęliśmy od powitania zaproszonych gości. Następnie przedstawicielka sieci sklepów Medicus poinformowała zebranych o zasadach refundacji sprzętu stomijnego, które będą obowiązywać od 1.01.2023 r., a prezes pokrótce przedstawił działania naszego stowarzyszenia w walce o godne życie.

W części pierwszej podzieliliśmy się opłatkiem składając sobie życzenia świąteczne i noworoczne. Szczególny wydźwięk miało wystąpienie księdza, który jest w naszych szeregach. Były też kolędy oraz dania wigilijne.

W części drugiej obchodziliśmy jednorazowo imieniny i urodziny wszystkich uczestników oraz inne warte uroczystych obchodów wydarzenia. Potraktowaliśmy tę część integracyjnie.

W części trzeciej uczestnicy zostali obdarowani upominkami zafundowanymi przez Zarząd OR oraz firmy sponsorujące spotkanie.

Sporządziła: Bogusława Cieślińska-Guz

Dodaj komentarz