OR Poznań – spotkanie (12.2019)

W dniu 5 grudnia 2019 r. członkowie Oddziału Regionalnego Polilko spotkali się w siedzibie firmy POFAM-Poznań. Głównym tematem zebrania było wyjaśnienie obecnym na czym polegać ma wprowadzenie nowego sposobu realizacji Zlecenia na zaopatrzenie w sprzęt stomijny.

W tym celu zaprosiliśmy przedstawicieli Narodowego Funduszu Zdrowia. Panie bardzo  obszernie wyjaśniły, na czym polega nowelizacja rozdając również ulotki na ten temat.

Zgłaszaliśmy nasze uwagi dotyczące nowelizacji podkreślając szczególnie budzący nasze wątpliwości - wybór na co najmniej na pół roku placówki, w której deklarujemy odbiór sprzętu.

W dalszej części spotkania Prezes przekazała informacje ze spotkania Zarządu Głównego, które odbyło się 21 listopada br. w Warszawie. Minutą ciszy pożegnaliśmy również zmarłego  w październiku kolegę Kazimierza Bednarza – długoletniego byłego skarbnika.

Składając sobie życzenia jak zwykle przy kawie, herbacie i ciastkach oraz rozdaniu upominków (wszystko sponsorowane przez firmę Pofam) zakończyliśmy spotkanie.

Przy okazji Wszystkim członkom oraz rodzinom i sympatykom Polilko składamy Najserdeczniejsze Życzenia Zdrowych Spokojnych Świąt, wszelkiej pomyślności, szczęścia i radości nie tylko w Święta lecz w Całym nadchodzącym Nowym Roku.

Sporządziła: Alicja Smolarkiewicz

Dodaj komentarz