OR Płock – 25 lat

W dniu 18 września 2019 roku w Oddziale Regionalnym Polskiego Towarzystwa Stomijnego POL-ILKO w Płocku odbyło się uroczyste spotkanie z okazji jubileuszu 25-lecia Oddziału. Spotkanie odbyło się w hotelu Płock i uczestniczyli w nim członkowie Oddziału i zaproszeni goście: Andrzej Piwowarski, prezes Zarządu Głównego POL-ILKO, Dorota Kaniewska, wiceprezes ZG POL-ILKO, Danuta Cybulska, prezes Płockich Amazonek, lekarze i pielęgniarki I i II Oddziału Chirurgii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku oraz przedstawiciele firm stomijnych Coloplast i Convatec oraz firmy medycznej Akson.

Prezes ZG POL-ILKO Andrzej Piwowarski najdłużej działającym w Oddziale Regionalnym POL-ILKO w Płocku członkom podziękował za aktywność i wkład pracy oraz wręczył listy gratulacyjne. Listy otrzymali: Danuta Kupis, długoletni prezes OR, obecnie pełniąca funkcję wiceprezesa, Bogusława Walczyńska, współzałożycielka Oddziału Regionalnego POL-ILKO w Płocku, pielęgniarka stomijna, od 25 lat skarbnik Oddziału, Jan Jędrzejewski, Wiesław Synowiec, Zenon Fuz oraz Marian Łukaszewski.

Andrzej Piwowarski w imieniu Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Stomijnego POL-ILKO przekazał podziękowanie za 25 lat działalności Oddziału Regionalnego POL-ILKO w Płocku. Podziękowanie w imieniu Zarządu OR odebrała prezes Barbara Krakowska.

Wiceprezes ZG POL-ILKO Dorota Kaniewska, która pełni też funkcję Prezesa Oddziału Regionalnego POL-ILKO w Warszawie przekazała życzenia i upominki od OR POL-ILKO w Warszawie. Życzenia od Płockich Amazonek złożyła prezes Danuta Cybulska.

Część oficjalną spotkania zakończył i uświetnił występ dziecięcego zespołu z Młodzieżowego Domu Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku.

Po części oficjalnej odbył się uroczysty obiad.

Dodaj komentarz