OR Płock – Opłatek 2015

W dniu 16 grudnia 2015 roku członkowie Oddziału Regionalnego POL-ILKO w Płocku spotkali się na tradycyjnym opłatku. Spotkanie odbyło się w świetlicy Szpitala Wojewódzkiego w Płocku. Uczestniczyły w nim 24 osoby, w tym zaproszeni goście - p. Danuta Cybulska, prezes zaprzyjaźnionych z nami Płockich Amazonek, ksiądz kapelan Szpitala Wojewódzkiego w Płocku, dr Mariusz Obrębski - lekarz poradni Proktologiczno-Stomijnej Szpitala Wojewódzkiego w Płocku oraz p. Monika Przymus z firmy stomijnej ConvaTec, która była sponsorem naszej uroczystości.
Potrawy wigilijne przygotowała dla nas firma cateringowa RIS. Były pięknie podane i bardzo smaczne.

Po podzieleniu się opłatkiem i złożeniu sobie życzeń, przy dźwiękach kolęd, płynących z płyt można było rozpocząć konsumpcję. Zarząd Oddziału przygotował też dla swoich członków małe upominki.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia Zarząd i członkowie OR Płock wszystkim członkom Oddziałów Regionalnych i ZG POL-ILKO oraz Ich Bliskim składają życzenia spokojnych, wesołych, rodzinnych Świąt, a w nadchodzącym 2016 roku dużo zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń.

Zarząd OR Płock.

Opłatek 2015 Opłatek 2015 Opłatek 2015 Opłatek 2015 Opłatek 2015 Opłatek 2015 Opłatek 2015

Dodaj komentarz