OR Warszawa – Wigilia 2015

We środę 09 grudnia 2015 r. Oddział warszawski POL-ILKO po raz kolejny zorganizował spotkanie opłatkowe. Dzięki uprzejmości dyrektora „Ośrodka Nowolipie” Pana Zbigniewa Ogonowskiego otrzymaliśmy do dyspozycji salę główną; stoły, jak co roku, pięknie przygotowała i przystroiła P. Jola Gawlińska z kawiarenki Ośrodka.

W tym roku, z różnych względów, odeszliśmy od zwyczaju samodzielnego przygotowywania potraw, zrobiliśmy tzw. zrzutkę i zamówiliśmy catering, który zrobiła i dostarczyła restauracja „Trojka” z PKiN. Potrawy były różnorodne i bardzo smaczne. Naszym zwyczajem zaprosiliśmy firmy stomijne, które również wspomogły nasze spotkanie, nie tylko finansowo.

Naszymi gośćmi byli przedstawiciele takich firm, jak: Coloplast, ConvaTec, Salts i Welland. Dzięki Panu Łukaszowi, mieliśmy wspaniałą oprawę artystyczną spotkania. Pan Łukasz pięknie grał na gitarze i śpiewał kolędy, a my chętnie mu wtórowaliśmy. Wszystkie firmy obdarowały nas prezentami. Prezes Oddziału, w imieniu Zarządu również obdarowała wszystkich gości drobnymi upominkami. Po tradycyjnym przełamaniu się opłatkiem można już było delektować się pysznościami z wigilijnego stołu.

Kulminacyjnym punktem spotkania (który, mamy nadzieję, będzie naszą tradycją) było zdobienie pierniczkowych świeczników, przygotowanych przez firmę Salts i Kampanię „StomaLife - odkryj stomię”. Wszystkim, którzy sprawili, że nasze spotkanie opłatkowe było wyjątkowe - serdecznie dziękuję, a że Święta Bożego Narodzenia tuż tuż, życzę wszystkim Stomikom ich rodzinom, bliskim, przyjaciołom oraz sympatykom naszego Stowarzyszenia dużo rodzinnego ciepła przy wigilijnym stole, miłości i radości ze wspólnie spędzonych chwil, a na nadchodzący, 2016 rok szczęścia, zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Dorota Kaniewska

Wigilia 2015
Wigilia 2015
Wigilia 2015
Wigilia 2015
Wigilia 2015
Wigilia 2015
Wigilia 2015
Wigilia 2015
Wigilia 2015
Wigilia 2015
Wigilia 2015
Wigilia 2015
Wigilia 2015
Wigilia 2015
Wigilia 2015
Wigilia 2015

Dodaj komentarz